Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukces Szlachetnej Paczki!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom: uczniom, rodzicom , nauczycielom, którzy przyłączyli się do tej wspaniałej akcji niesienia dobra potrzebującym. Przygotowaliśmy 7 paczek z produktów zebranych w ubiegłym tygodniu. Nasi harcerze, wraz z opiekunem, dostarczyli prezenty do magazynu przy ul. Wojska Polskiego w Wieluniu. Żywność oraz środki czystości zostały przekazane Panu Janowi, który samotnie zmaga się chorobą i jest w trudnej sytuacji materialnej.

To naprawdę wielkie wydarzenie dla naszej szkoły, udowodniliśmy po raz kolejny, że szkoła Jana Pawła II Wielkiego wciela w życie Jego wartości. Szczególne podziękowania należą się klasie III gimnazjum, która w fenomenalny sposób wsparła akcję Szlachetnej Paczki, a także pomogła zapakować zebrane produkty.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia akcja dobrej woli. W przyszłym roku czekają nas nowe wyzwania i osoby, które liczą na naszą pomoc.

Dziękujemy!