Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans załęczańskich siatkarzy do wojewódzkiego finału.

W dniu 16.02.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieluniu zostały rozegrane  Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017-2018”. W eliminacjach do mistrzostw wzięło udział 11 szkół, z podziałem na 4 grupy, gdzie w każdej grupie zespoły rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Wśród chłopców komplet zwycięstw uzyskał zespół siatkarzy z Załęcza Małego, zajmując pierwsze miejsce.

siatkowkachlopcy2018a

Tym samym załęczańska drużyna awansowała do wojewódzkich półfinałów, które odbyły się 22 lutego br. w Zduńskiej Woli, gdzie drużyna, przegrywając tylko w jednym secie, zakończyła rozgrywki półfinałowe sukcesem. Zespół siatkarzy pokonał łącznie 6 drużyn z województwa, co dało wygraną i awans do finału. Dalsze zmagania finałowe rozstrzygnięte zostaną w dniu 8.03.18r. w Działoszynie. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach.

siatkowkachlopcy2018b

Zwycięska drużyna w składzie: Białek Roman, Cembik Dawid, Cieślak Szymon, Jeziorski Adrian, Kowal Michał, Smolarz Marcin, Strzelczyk Dominik, Walacik Tomasz, Włodarczyk Kacper, Wojtak Jakub to podopieczni Sławomira Cieśli, nauczyciela wychowania fizycznego z ZSS w Załęczu Małym.