Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DUATLON ORIENTACYJNY w Załęczu

Zapraszamy wszystkich aktywnych na XXV MISTRZOSTWA ZAŁĘCZAŃSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO W BIEGU NA ORIENTACJĘ oraz III MISTRZOSTWA ZAŁĘCZAŃSKIEGO ŁUKU WARTY W ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ, które odbędą się 5-6 maja 2018 roku.

Zawody organizowane są pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wieluńskiego Andrzeja Stępnia oraz Wójta Gminy Patnów Jacka Olczyka.

Organizatorami imprezy są: UKS ZAŁĘCZAK oraz Stowarzyszenie KRAS a terenem działania nasza szkoła oraz tereny załęczańskie.

Każdy chętny, musi zgłosić się poprzez formularz umieszczony na stronie aktywniewzaleczu.pl/orient18/#zgloszenia.

UWAGA! Nieprzekraczalny termin rejestracji to 27 kwietnia 2018 r., godzina 23h59. Rejestracja po terminie wyłącznie za zgodą organizatora może wiązać się z dodatkową opłatą. Zgłoszenie się zawodnika jest równoznaczne z potwierdzeniem akceptacji Regulaminu zawodów zamieszczonego na stronie internetowej aktywniewzaleczu.pl/orient18/#biuletyn.

Dla zwycięzców każdej kategorii przewidywane są medale od 1 do 3 miejsca oraz dyplomy od 1 do 6 miejsca. Nagrody w klasyfikacji duatlon - medale od 1 do 3 miejsca oraz dyplomy od 1 do 6 miejsca.UWAGA! Nowość w Polskiej Orientacji Sportowej klasyfikacja duatlon. Każdy zawodnik, który weźmie udział w biegu na orientację oraz w rowerowej jeździe na orientację, zostanie klasyfikowany w duatlonie orientacyjnym. Regulamin klasyfikacji i przyznawania punktów opisany jest w Regulaminie Duatlon orientacyjny w biuletynie.

Każda osoba niepełnoletnia musi posiadać zgodę rodzica na uczestnictwo w zawodach. Wzór umieszczony jest na stronie aktywniewzaleczu.pl/orient18/#biuletyn. Zawodnicy muszą posiadać kaski ochronne na głowie podczas pokonywania trasy w rowerowej jeździe na orientację.

Dzieci do lat 12 i nieposiadające karty rowerowej muszą przebywać pod opieką dorosłych.
Wszyscy zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.
Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
Organizator ubezpieczony jest od odpowiedzialności cywilnej.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zaginione w trakcie trwania zawodów.
Opiekę medyczną na zawodach zapewnia organizator.
Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji niniejszego Regulaminu.
O wszystkich sprawach spornych decyduje sędzia główny zawodów.
Uczestnicy zawodów wyrażają zgodę na publikację ich wizerunku w relacjach z zawodów zamieszczonych
na stronie zawodów, w mediach oraz materiałach promocyjnych.
Informacje bieżące o zawodach znajdują się na stronie aktywniewzaleczu.pl/orient18/#biuletyn