Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STOP AGRESJI !!!

Agresja jest zjawiskiem bardzo złym. Nieraz występuje w naszym środowisku, a my nie wiemy, jak postąpić. Dobrych wskazówek naszym uczniom z klas IV-VI udzielili aktorzy z PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNEGO TEATRU DLA DZIECI Z KRAKOWA  „MORALITET”.


 

25 maja w ramach realizacji szkolnego programu edukacyjnego „Życie to dar bezcenny - nie zmarnuj go” na sali gimnastycznej krakowscy aktorzy przedstawili scenkę pt. „Słodka”.

 

 

W przedstawieniu zaprezentowano zjawisko agresji fizycznej oraz psychicznej wśród młodych ludzi. Nasi uczniowie mogli zobaczyć, jak należy postąpić w takiej sytuacji.   Po zakończeniu pozytywnie ocenili przedstawienie. Oto kilka opinii uczniów z VI klasy:

 

„Sądzę, że spektakl był pouczający i ciekawy.”

 

„To przedstawienie wywarło na mnie duże wrażenie. Dało mi ono wiele do myślenia. Nauczyło, aby nie znęcać się nad innymi, a jeśli zobaczymy, że ktoś to robi, należy od razu  o tym powiedzieć nauczycielom, rodzicom bądź starszemu rodzeństwu. Aktorki świetnie zagrały swoje role.”