Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

rozkład jazdy autobusu szkolnego

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2018/2019 jest następujący:

Grabowa – 7.00

Kluski, Kałuże – 7.05

Kępowizna – 7.10

Załęcze Wielkie – 7.20

Załęcze Małe (szkoła) – 7.25

Gligi – 7.30

Troniny – 7.35

Stara Wieś – 7.40

Zamłynie- 7.45

Załęcze Małe (szkoła) – 7.50.

UWAGA – rano kursuje tylko jeden autobus.

Odwozy pozostają bez zmian.

12.50 – Gligi, Troniny, Stara Wieś, Zamłynie

13.10 – Załęcze Wielkie, Kluski, Grabowa, Kałuże, Kępowizna

13.35 – Załęcze Wielkie

14.25 – Gligi, Troniny, Stara Wieś, Zamłynie

14.40 – Załęcze Wielkie, Kluski, Grabowa, Kałuże, Kępowizna