Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inauguracja roku szkolnego 2018 / 2019

 

3 września 2018 roku to dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, bo to powrót do szkolnej rzeczywistości i szkolnych obowiązków. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Wójt Gminy Pątnów Pan Jacek Olczyk i dotychczasowy dyrektor placówki - Pan Sławomir Cieśla.

 

Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy VIII i III gimnazjalnej, którzy przypomnieli wszystkim zebranym, jak ważna jest współpraca całego zespołu, aby powstało dzieło wielkie i trwałe.

 

Nowo powołana Pani Dyrektor Elżbieta Krzemińska serdecznie powitała uczniów, rodziców i nauczycieli, wprowadzając zebranych w nowy rok szkolny 2018 / 2019, życząc wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i umiejętności.