Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, co tam chcecie. Ja wiem jedno – to przedszkole jest najlepsze w całym świecie”

,,Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, co tam chcecie. Ja wiem jedno – to przedszkole jest najlepsze w całym świecie”. Dnia 18.06.2019 roku w Naszym Przedszkolu nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dzieci na początku zaprezentowały cześć artystyczną. Grupa Krasnoludków wprowadziła Nas w wakacyjny klimat. Tańcem, śpiewem, recytacją przenieśli nas w wakacyjną podróż. Grając na instrumentach perkusyjnych przypomnieli wszystkim jak zachować się, kiedy spotkamy nieznajomego. Było dużo uśmiechów i zabawy. Kolejna część to występ grupy Pszczółek, które dostojnie, krokiem poloneza wkroczyły na scenę. 5-latki ciepłymi słowami żegnały swoich kolegów i koleżanki, którzy odchodzą z przedszkola. 6-latki wspominały swoje przygody, jakie przeżyły w murach Naszej placówki, niejednemu zakręciła się łezka w oku. Swoim śpiewem pożegnali się z przedszkolem, a jednocześnie powitali swój nowy etap w życiu, jakim jest pójście do szkoły. Rodzice z dumą i wzruszeniem podziwiali swoje pociechy. Po części artystycznej nastąpiła pora na gratulacje, podziękowania i niespodzianki. Dyplomy, książeczki oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców wręczyły: Pani Dyrektor Elżbieta Krzemińska, Pani Dyrektor Sylwia Smolarz oraz Przedstawiciele Rady Rodziców. Słowa wdzięczności również były skierowane do Rodziców oraz Nauczycieli, za bardzo owocną współprace i zaangażowanie przez cały rok. Na koniec wszyscy uczestniczyli we wspólnym poczęstunku przygotowanym przez Rodziców. Po uroczystości nastąpił ten wyczekiwany czas……WAKACJE. Z tego miejsca życzymy wszystkim Dzieciom i Rodzicom niezapomnianych przygód i wrażeń i tak jak to recytowały Maluszki: ,,kiedy plany układacie, to o bezpieczeństwie pamiętajcie”. Dziękujemy za cały ten wspólnie spędzony czas.

Fotorelacja w naszej galerii – zapraszamy.