Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

autobus szkolny

Od dnia 3.09.2019r. rozkład autobusu szkolnego obowiązuje jak w ubiegłym roku i jest następujący:

Kępowizna – 6.55

Grabowa – 7.00

Kluski, Kałuże – 7.05

Załęcze Wielkie – 7.20

Załęcze Małe (szkoła) – 7.25

Gligi – 7.35

Troniny – 7.40

Stara Wieś – 7.50

Zamłynie - 7.55

Załęcze Małe (szkoła) – 8.00

Powrót autobusu szkolnego

1 odjazd-  12.50 – Gligi, Troniny, Stara Wieś,

     13.10 – Załęcze Wielkie , Kluski, Grabowa, Kałuże

2 odjazd- 13.30 – Załęcze Wielkie

3 odjazd – 14.40 – Gligi, Stara Wieś , Załęcze Wielkie, Kluski, Kałuże.

O zmianach rozkładu jazdy autobusu będziemy informować na bieżąco.