Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

harmonogram zajęć projektu "E-Pątnów"

Kategoria: Projekty Opublikowano: wtorek, 20 listopad 2018 Agata Tronina

 

 

 

Harmonogram realizacji zajęć w ramach projektu

„E-PĄTNÓW- LEPSZA EDUKACJA DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW

 I UCZENNIC W GMINIE PĄTNÓW”

w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
obowiązuje od 8.10.2019

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

GODZINY REALIZACJI

Poniedziałek

Zajęcia rewalidacyjne                 z uczennicą klasy IVa

Ewa Pietrzykowska

13.30-15.30; 14.10.2019 r. -8.00-11.00

Koło języka angielskiego w kl. III - IV

Monika Dominiak

13.35 – 14.20

Koło języka angielskiego w kl. VI

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Koło języka angielskiego w kl. II

Monika Dominiak

11.45- 12.30

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

14.10.19 (poniedziałek)  8:00-12:30 (6h)

23.12.19 (poniedziałek)  8:00-11:45 (5h)

Indywidualna terapia pedagogiczna (kl. III) gr.5

 

Martyna Plewa

13:30-14:15

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. V-VI

Andrzej Hampel

13.30- 15.00

Zajęcia logopedyczne gr1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

13.30 -14.30

Akademia matematyczna  gr 2

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

 Od lutego 12:40 -14:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl VI i VII grupa III (obecnie VII i VIII)                                     

Krzysztof Gaik

14.20- 15.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. - 9:00 -11:15

23.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

30.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. -  11:15-13.30

23.12.2019 r. - 11:15-13.30

30.12.2019 r. – 11:15-13.30

 

Wtorek

Wsparcie dziecka młodszego

 

Ewa Pietrzykowska

12.45-15.00; 28.10.2019 r. - 12.45-15.45

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy I-III

 

Martyna Plewa

Wtorki 12:40-14:10 (2h)

Koło języka angielskiego w kl. VA      

 

Monika Dominiak

12.40 – 13.25

Zajęcia wyrównawcze  z jęz. ang.  w kl. V -VI          

 

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII-VIII

Andrzej Hampel

14.15-15.45

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. V B

 

Katarzyna Janeczek

7.15 -8.00

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.04.2020 r. – 11:15 – 13:00 ;

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.04.2019 r. - 9.00-11.15

Środa

Zajęcia rewalidacyjne                    z uczniem kl. III sp.

Ewa Pietrzykowska

 13.30-15.30 ; 23.10.2019 r. -13.30-16.30

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl V-VI

Andrzej Hampel

13.30-15.00

,,Indywidualna

terapia pedagogiczna dla ucznia klasy II szkoły podstawowej

Paulina Ignasiak

13:00-13.45      

Akademia matematyczna gr 3

Wioletta  Grudzka

12.40-13.25

od. 11.12.2019 r. - 11.45-13.25

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12:35 – 14:50

 

Zajęcia logopedyczne gr 2

Małgorzata Sobiela-Woźniak

 

12.30 -14.30

 

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Czwartek

Zajęcia rewalidacyjne                z uczeniem klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30 – 16.30

Akademia matematyczna gr 1

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

Od 06.02.2019 r. - 12.40-14.25

Zajęcia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

12.30 – 13.30

14.10.2019, 23.12.2019 r. – 9.00 -12.00

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12.35-14.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VII

Katarzyna Janeczek

09.04.2020 r. – 9.00 – 11.15

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VIII

Katarzyna Janeczek

26.09.2019 r. – 16:30 – 18:45

17.10.2019 r. – 16:30 – 18:45

21.11.2019 r. – 16:30 – 18:45

23.12.2019 r. – 16:30 – 18:45

20.02.2020 r. -16:30 -18:45

19.03.2020 r. -16:30 – 18:45

09.04.2020 r. – 9.00 -11.15

15.05.2020 r. – 16:30- 18:00

Piątek

Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30-16.30

 

 

Koło przyrodnicze kl. VII-VIII

Małgorzata Sobiela-Woźniak

14.30-16.00

14.10.2019 r., 23.12.2019 r. -7.30 -9.00

 

Zajęcia wyrównawcze

Kl. VII i VIII

 

Katarzyna Janeczek

7.15-8.00

Zajęcia dodatkowe z j. ang kl. VII

Katarzyna Janeczek

28.02.2020 r. - 16.30-18.00

od 13.03.2020 r. – 16.30 – 18.00

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Sobota

Przedsiębiorczość kl. VIII

Iwona Zadworna

Od 28.09.19r.

w godz. 9.00 – 12.15

       

 

 

 

 

 

Harmonogram realizacji zajęć w ramach projektu

„E-PĄTNÓW- LEPSZA EDUKACJA DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW

 I UCZENNIC W GMINIE PĄTNÓW”

w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
obowiązuje od 30.09.2019

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

GODZINY REALIZACJI

Poniedziałek

Zajęcia rewalidacyjne                 z uczennicą klasy IVa

Ewa Pietrzykowska

13.30-15.30; 14.10.2019 r. -8.00-11.00

Koło języka angielskiego w kl. III - IV

Monika Dominiak

13.35 – 14.20

Koło języka angielskiego w kl. VI

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Koło języka angielskiego w kl. II

Monika Dominiak

11.45- 12.30

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy I-III

 

Martyna Plewa

12:40-13:35;

od 03.02.2020 r. -12:40-14:15

 

 

Indywidualna terapia pedagogiczna (kl. III) gr.5

 

Martyna Plewa

13:35-14:20

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. V-VI

Andrzej Hampel

13.30- 15.00

Zajęcia logopedyczne gr1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

13.30 -14.30

Akademia matematyczna  gr 2

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

 Od lutego 12:40 -14:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl VI i VII grupa III (obecnie VII i VIII)                                     

Krzysztof Gaik

14.20- 15.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. - 9:00 -11:15

23.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

30.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. -  11:15-13.30

23.12.2019 r. - 11:15-13.30

30.12.2019 r. – 11:15-13.30

 

Wtorek

Wsparcie dziecka młodszego

 

Ewa Pietrzykowska

12.45-15.00; 28.10.2019 r. - 12.45-15.45

Koło języka angielskiego w kl. VA      

 

Monika Dominiak

12.40 – 13.25

Zajęcia wyrównawcze  z jęz. ang.  w kl. V -VI          

 

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII-VIII

Andrzej Hampel

14.15-15.45

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. V B

 

Katarzyna Janeczek

7.15 -8.00

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.04.2020 r. – 11:15 – 13:00 ;

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.04.2019 r. - 9.00-11.15

Środa

Zajęcia rewalidacyjne                    z uczniem kl. III sp.

Ewa Pietrzykowska

 13.30-15.30 ; 23.10.2019 r. -13.30-16.30

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl V-VI

Andrzej Hampel

13.30-15.00

,,Indywidualna

terapia pedagogiczna dla ucznia klasy II szkoły podstawowej

Paulina Ignasiak

13:00-13.45      

Akademia matematyczna gr 3

Wioletta  Grudzka

12.40-13.25

od. 11.12.2019 r. - 11.45-13.25

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12:35 – 14:50

 

Zajęcia logopedyczne gr 2

Małgorzata Sobiela-Woźniak

 

12.30 -14.30

 

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Czwartek

Zajęcia rewalidacyjne                z uczeniem klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30 – 16.30

Akademia matematyczna gr 1

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

Od 06.02.2019 r. - 12.40-14.25

Zajęcia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

12.30 – 13.30

14.10.2019, 23.12.2019 r. – 9.00 -12.00

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12.35-14.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VII

Katarzyna Janeczek

09.04.2020 r. – 9.00 – 11.15

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VIII

Katarzyna Janeczek

26.09.2019 r. – 16:30 – 18:45

17.10.2019 r. – 16:30 – 18:45

21.11.2019 r. – 16:30 – 18:45

23.12.2019 r. – 16:30 – 18:45

20.02.2020 r. -16:30 -18:45

19.03.2020 r. -16:30 – 18:45

09.04.2020 r. – 9.00 -11.15

15.05.2020 r. – 16:30- 18:00

Piątek

Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30-16.30

 

 

Koło przyrodnicze kl. VII-VIII

Małgorzata Sobiela-Woźniak

14.30-16.00

14.10.2019 r., 23.12.2019 r. -7.30 -9.00

 

Zajęcia wyrównawcze

Kl. VII i VIII

 

Katarzyna Janeczek

7.15-8.00

Zajęcia dodatkowe z j. ang kl. VII

Katarzyna Janeczek

28.02.2020 r. - 16.30-18.00

od 13.03.2020 r. – 16.30 – 18.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Sobota

Przedsiębiorczość kl. VIII

Iwona Zadworna

Od 28.09.19r.

w godz. 9.00 – 12.15

       

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram realizacji zajęć w ramach projektu

„E-PĄTNÓW- LEPSZA EDUKACJA DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW

 I UCZENNIC W GMINIE PĄTNÓW”

w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
obowiązuje od 28.09.2019

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

GODZINY REALIZACJI

Poniedziałek

Zajęcia rewalidacyjne                 z uczennicą klasy IVa

Ewa Pietrzykowska

13.30-15.30; 14.10.2019 r. -8.00-11.00

Koło języka angielskiego w kl. III - IV

Monika Dominiak

13.35 – 14.20

Koło języka angielskiego w kl. VI

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy I-III

 

Martyna Plewa

12:40-13:35;

od 03.02.2020 r. -12:40-14:15

 

 

Indywidualna terapia pedagogiczna (kl. III) gr.5

 

Martyna Plewa

13:35-14:20

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. V-VI

Andrzej Hampel

13.30- 15.00

Zajęcia logopedyczne gr1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

13.30 -14.30

Akademia matematyczna  gr 2

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

 Od lutego 12:40 -14:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl VI i VII grupa III (obecnie VII i VIII)                                     

Krzysztof Gaik

14.20- 15.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. - 9:00 -11:15

23.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

30.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. -  11:15-13.30

23.12.2019 r. - 11:15-13.30

30.12.2019 r. – 11:15-13.30

 

Wtorek

Wsparcie dziecka młodszego

 

Ewa Pietrzykowska

12.45-15.00; 28.10.2019 r. - 12.45-15.45

Koło języka angielskiego w kl. VA      

 

Monika Dominiak

12.40 – 13.25

Zajęcia wyrównawcze  z jęz. ang.  w kl. V -VI          

 

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII-VIII

Andrzej Hampel

14.15-15.45

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. V B

 

Katarzyna Janeczek

7.15 -8.00

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.04.2020 r. – 11:15 – 13:00 ;

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.04.2019 r. - 9.00-11.15

Środa

Zajęcia rewalidacyjne                    z uczniem kl. III sp.

Ewa Pietrzykowska

 13.30-15.30 ; 23.10.2019 r. -13.30-16.30

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl V-VI

Andrzej Hampel

13.30-15.00

,,Indywidualna

terapia pedagogiczna dla ucznia klasy II szkoły podstawowej

Paulina Ignasiak

13:30-14.15      

Akademia matematyczna gr 3

Wioletta  Grudzka

12.40-13.25

od. 11.12.2019 r. - 11.45-13.25

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12:35 – 14:50

 

Zajęcia logopedyczne gr 2

Małgorzata Sobiela-Woźniak

 

12.30 -14.30

 

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Czwartek

Zajęcia rewalidacyjne                z uczeniem klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30 – 16.30

Akademia matematyczna gr 1

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

Od 06.02.2019 r. - 12.40-14.25

Zajęcia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

12.30 – 13.30

14.10.2019, 23.12.2019 r. – 9.00 -12.00

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12.35-14.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VII

Katarzyna Janeczek

09.04.2020 r. – 9.00 – 11.15

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VIII

Katarzyna Janeczek

26.09.2019 r. – 16:30 – 18:45

17.10.2019 r. – 16:30 – 18:45

21.11.2019 r. – 16:30 – 18:45

23.12.2019 r. – 16:30 – 18:45

20.02.2020 r. -16:30 -18:45

19.03.2020 r. -16:30 – 18:45

09.04.2020 r. – 9.00 -11.15

15.05.2020 r. – 16:30- 18:00

Piątek

Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30-16.30

 

 

Koło przyrodnicze kl. VII-VIII

Małgorzata Sobiela-Woźniak

14.30-16.00

14.10.2019 r., 23.12.2019 r. -7.30 -9.00

 

Zajęcia wyrównawcze

Kl. VII i VIII

 

Katarzyna Janeczek

7.15-8.00

Zajęcia dodatkowe z j. ang kl. VII

Katarzyna Janeczek

28.02.2020 r. - 16.30-18.00

od 13.03.2020 r. – 16.30 – 18.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

Koło języka angielskiego w kl. II           

Monika Dominiak

11.45 – 12.30

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Sobota

Przedsiębiorczość kl. VIII

Iwona Zadworna

Od 28.09.19r.

w godz. 9.00 – 12.15

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram realizacji zajęć w ramach projektu

„E-PĄTNÓW- LEPSZA EDUKACJA DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW

 I UCZENNIC W GMINIE PĄTNÓW”

w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
obowiązuje od 9.09.2019

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

GODZINY REALIZACJI

Poniedziałek

Zajęcia rewalidacyjne                 z uczennicą klasy IVa

Ewa Pietrzykowska

13.30-15.30; 14.10.2019 r. -8.00-11.00

Koło języka angielskiego w kl. III - IV

Monika Dominiak

13.35 – 14.20

Koło języka angielskiego w kl. VI

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy I-III

 

Martyna Plewa

12:40-13:35;

od 03.02.2020 r. -12:40-14:15

 

 

Indywidualna terapia pedagogiczna (kl. III) gr.5

 

Martyna Plewa

13:35-14:20

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. V-VI

Andrzej Hampel

13.30- 15.00

Zajęcia logopedyczne gr1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

13.30 -14.30

Akademia matematyczna  gr 2

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

 Od lutego 12:40 -14:10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl VI i VII grupa III (obecnie VII i VIII)                                     

Krzysztof Gaik

14.20- 15.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. - 9:00 -11:15

23.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

30.12.2019 r. – 9:00 - 11:15

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.10.2019 r. -  11:15-13.30

23.12.2019 r. - 11:15-13.30

30.12.2019 r. – 11:15-13.30

 

Wtorek

Wsparcie dziecka młodszego

 

Ewa Pietrzykowska

12.45-15.00; 28.10.2019 r. - 12.45-15.45

Koło języka angielskiego w kl. VA      

 

Monika Dominiak

12.40 – 13.25

Zajęcia wyrównawcze  z jęz. ang.  w kl. V -VI          

 

Monika Dominiak

7.15 – 8.00

Zajęcia dodatkowe z matematyki kl. VII-VIII

Andrzej Hampel

14.15-15.45

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego kl. V B

 

Katarzyna Janeczek

7.15 -8.00

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VII

Katarzyna Janeczek

14.04.2020 r. – 11:15 – 13:00 ;

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl. VIII

Katarzyna Janeczek

14.04.2019 r. - 9.00-11.15

Środa

Zajęcia rewalidacyjne                    z uczniem kl. III sp.

Ewa Pietrzykowska

 13.30-15.30 ; 23.10.2019 r. -13.30-16.30

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl V-VI

Andrzej Hampel

13.30-15.00

,,Indywidualna

terapia pedagogiczna dla ucznia klasy II szkoły podstawowej

Paulina Ignasiak

13:30-14:15      

Akademia matematyczna gr 3

Wioletta  Grudzka

12.40-13.25

od. 11.12.2019 r. - 11.45-13.25

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12:35 – 14:50

 

Zajęcia logopedyczne gr 2

Małgorzata Sobiela-Woźniak

 

12.30 -14.30

 

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

Czwartek

Zajęcia rewalidacyjne                z uczeniem klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30 – 16.30

Akademia matematyczna gr 1

Wioletta Grudzka

12.40-13.25;

Od 06.02.2019 r. - 12.40-14.25

Zajęcia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

12.30-13.30

14.10.2019, 23.12.2019 r. – 11.00 -13.00

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody

Sylwia Smolarz

12.35-14.50

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VII

Katarzyna Janeczek

09.04.2020 r. – 9.00 – 11.15

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego kl.VIII

Katarzyna Janeczek

26.09.2019 r. – 16:30 – 18:45

17.10.2019 r. – 16:30 – 18:45

21.11.2019 r. – 16:30 – 18:45

23.12.2019 r. – 16:30 – 18:45

20.02.2020 r. -16:30 -18:45

19.03.2020 r. -16:30 – 18:45

09.04.2020 r. – 9.00 -11.15

15.05.2020 r. – 16:30- 18:00

Piątek

Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą klasy IVb

Ewa Pietrzykowska

13.30-16.30

 

 

Koło przyrodnicze kl. VII-VIII

Małgorzata Sobiela-Woźniak

14.30-16.00

14.10.2019 r., 23.12.2019 r. -8.00 -11.00

 

Zajęcia wyrównawcze

Kl. VII i VIII

 

Katarzyna Janeczek

7.15-8.00

Zajęcia dodatkowe z j. ang kl. VII

Katarzyna Janeczek

28.02.2020 r. - 16.30-18.00

od 13.03.2020 r. – 16.30 – 18.00

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla uczniów z klasy V-VII

 

Martyna Plewa

7:15-8:00

Koło języka angielskiego w kl. II           

Monika Dominiak

11.45 – 12.30

Wczesne wspomaganie rozwoju

Wioletta Grudzka

12:40 -13.25

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Harmonogram realizacji zajęć w ramach projektu

„E-PĄTNÓW- LEPSZA EDUKACJA DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW

I UCZENNIC W GMINIE PĄTNÓW”

w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym
obowiązuje od 01.04.2019r.

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

DATA

GODZINY REALIZACJI

PONIEDZIAŁEK

Koło języka angielskiego dla kl. VIIIsp i 3gim

Katarzyna Janeczek

01.04.19

08.04.19

03.06.19

10.06.19

17.06.19

13.35 – 15.05

(2 godziny lekcyjne)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów z klasy VIII SP oraz uczniów z klasy III Gimnazjum gr. 3

Monika Dominiak

01.04.19

8.04.19

6.05.19r.

godz. 13.30 – 15.00

 

 

Indywidualna terapia pedagogiczna

Uczennica kl.3gim

Gr 1.

Martyna Plewa

 

1.04.2019r.

8.04.2019r.

 7:10-7:55

(1 godzina lekcyjna)

Indywidualna terapia

Uczeń kl. 3 gim

Gr. 4

Martyna Plewa

1.04.2019r.

8.04.2019r.

6.05.2019r.

13.05.2019r.

 

13: 00-15:45

(3 godziny lekcyjne)

 

Indywidualna terapia pedagogiczna dla ucznia klasy IV szkoły podstawowej gr. 8.

Paulina Ignasiak

1.04.2019r.

8.04.2019r.

6.05.2019r.

13.05.2019r.

20.05.2019r.

 13: 00-13:45

(1 godzina lekcyjna)

 

Zajęcia rewalidacyjne                 z uczennicą klasy IVa  gr3

Ewa Pietrzykowska

1.04.2019

8.04.2019

6.05.2019

20.05.2019

27.05.2019

 13.35-14.35

(1 godzina )

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

dla uczniów z klasy I-III

Martyna Plewa

01.04.2019 r.

08.04.2019 r.

06.05.2019 r.

13.05.2019 r.

20.05.2019 r.

27.05.2019 r.

03.06.2019 r.

10.06.2019 r.

17.06.2019 r.

Pozostałe h zostana zrealizowane w roku szkolnym 2019/2020

 (12.40-13.25)

(1 godzina lekcyjna)

Zajęcia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

01 kwietnia 2019

08 kwietnia 2019

06 maja 2019

13  maja 2019

20 maja 2019

27  maja 2019

03 czerwca 2019

10 czerwca 2019

17 czerwca 2019

pozostałe godziny zostaną zrealizowane w 2019/2020

11.40 – 12.40

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr.1

Sylwia Smolarz

 1.04.2019

8.04.2019

15.04.2019

29.04.2019

6.05.2019

13.05.2019

20.05.2019

27.05.2019

10.06.2019

17.06.2019

 

11.45-12.30

11.45-12.30

11.45-12.30

9.00-12.00

11.45-13.15

11.45-13.15

11.45-13.15

11.45-13.15

11.45-13.15

11.45-13.15

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV-V

Andrzej Hampel

Zajęcia realizowane w poniedziałki od 25 lutego 2019 roku

13:35-14:20

WTOREK

Wsparcie logopedyczne dla uczniów klasy IV

Małgorzata Sobiela-Woźniak

02 kwietnia 2019

09 kwietnia 2019

07 maja 2019

14 maja 2019

21 maja 2019

28 maja 2019

04 czerwca 2019

11 czerwca 2019

18 czerwca 2019

7.15 – 8.00

 

 

 

 

14.30 – 16.00 (tylko 28.05)

Zajecia logopedyczne gr 1

Małgorzata Sobiela-Woźniak

2 kwietnia 2019

9 kwietnia 2019

16 kwietnia 2019

7 maja 2019

14 maja2019

21 maja 2019

28 maja 2019

4 czerwca 2019

11 czerwca 2019

 

10.40-11.40

1 godz. lekcyjna

Akademia Matematyczna

kl. I Grupa 1

kl. I - II Grupa 2

Wioletta Grudzka

2 kwietnia 2019r.

9 kwietnia 2019r.

16 kwietnia 2019r.

23 kwietnia 2019r.

30 kwietnia 2019r.

7 maja 2019r.

14 maja 2019r.

21 maja 2019r.

28 maja 2019r.

4 czerwca 2019r.

11 czerwca 2019r.

18 czerwca 2019r.

11.45-12.30 (1h) /22godz.

Grupa

12.40-13.25 (1h)/22godz.

Grupa 2

 

 

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki kl. IV-V

Andrzej Hampel

2 kwietnia 2019

9 kwietnia 2019

16 kwietnia 2019

7 maja 2019

14 maja2019

21 maja 2019

28 maja 2019

4 czerwca 2019

11 czerwca 2019

18 czerwca 2019

 

Godz. 13.35-14.20

Zajęcia pozalekcyjne z matematyki kl. VI-VII

Andrzej Hampel

2 kwietnia 2019

9 kwietnia 2019

16 kwietnia 2019

30 kwietnia 2019

7 maja 2019

14 maja2019

21 maja 2019

28 maja 2019

4 czerwca 2019

11 czerwca 2019

18 czerwca 2019

 

Godz. 14.20-15.05

Zajęcia wyrównawcze z chemii kl. 3gim

Małgorzata Sobiela-Woźniak

2 kwietnia 2019

14.30- 16.45

(3 godziny lekcyjne)

 

Indywidualna terapia

Pedagogiczna

Uczennica kl. 3 gim

Gr 2

Martyna Plewa

2.04.2019r.

9.04.2019r

 

 13.35-14.20

(3 godziny lekcyjne)

 Indywidualna terapia

Pedagogiczna

Uczen kl. 3 gim

Gr 4

Martyna Plewa

09.04.2019 r.

 

 

 

14.05.2019 r.

 

14:30-16:45

(3 godziny lekcyjne)

 

 

13:30-15:45

(3 godziny lekcyjne)

 

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr. 2.

Sylwia Smolarz

30.04.19r.

9.00-13.00

5 godzin lekcyjnych

Indywidualna terapia pedagogiczna dla ucznia klasy V szkoły podstawowej gr. 11.

Paulina Ignasiak

2.04.2019r.

9.04.2019r.

7.05.2019r.

14.05.2019r.

21.05.2019r.

 

13:30-14:15

(1 godzina lekcyjna)

ŚRODA

Indywidualna terapia pedagogiczna (kl. II) gr.5

Martyna Plewa

 

03.04.2019 r.

10.04.2019 r.

24.04.2019 r.

08.05.2019 r.

15.05.2019 r.

22.05.2019 r.

29.05.2019 r.

05.06.2019 r.

12.06.2019 r.

 

Pozostałe h zostana zrealizowane w roku szkolnym 2019/2020

12:40-13:25

(1 godzina lekcyjna)

 Indywidualna terapia

Pedagogiczna

Uczen kl. 3 gim

Gr 4

Martyna Plewa

03.04.2019 r.

08.05.2019 r.

14:30-16:45

(3 godziny lekcyjne)

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.IV-V

 

Andrzej Hampel

3 kwietnia 2019

10 kwietnia 2019

17 kwietnia 2019

8 maja 2019

15 maja2019

22 maja 2019

29 maja 2019

5 czerwca 2019

12 czerwca 2019

19 czerwca 2019

 

13.35-14.20

Koło matematyczne kl.VIII i 3gim

Krzysztof Gaik

8.05.2019

22.05.2019

 14: 30 – 16:00

 (2h)

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

kl. Kl.VIII i 3gim

Krzysztof Gaik

 

 

15.05.2019

29.05.2019

14: 30 – 16:00

(2h)

 

Zajęcia wyrównawcze

z fizyki

kl. Kl.VIII i 3gim       

Krzysztof Gaik

6.06.2019

podsumowanie

14:30 – 15:15

 (1h)

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I-III

Wioletta Grudzka

3 kwietnia 2019r.

10 kwietnia 2019r. 

17 kwietnia 2019r.

24 kwietnia 2019r.

8 maja 2019r.

15 maja 2019r.

22 maja 2019r.

29 maja 2019r.

5 czerwca 2019r.

12 czerwca 2019r.

 

12.40-13.25

(1h)

Akademia Matematyczna

kl.III Grupa 3

Wioletta Grudzka

29.05.19r.

5.06.19r

12.06.19r

13.35-14.20

Zajęcia rewalidacyjne                z uczeniem klasy IVb gr2

Ewa Pietrzykowska

3.04.2019

8.05.2019

15.05.2019

22.05.2019

29.05.2019

5.06.2019

12.06.2019

 

14.30 – 16.30

(2 godziny )

 

 

 

 

 

 

Indywidualna terapia pedagogiczna dla ucznia klasy IV szkoły podstawowej gr. 9.

Paulina Ignasiak

 

3.04.2019r.

10.04.2019r.

24.04.2019r.

8.05.2019r.

13:30-14:15

(1 godzina lekcyjna)

Koło języka angielskiego

kl. II – III

gr. 2

 

Monika Dominiak

3 kwietnia 2019

10 kwietnia 2019

8 maja 2019

15 maja2019

22 maja 2019

29 maja 2019

5 czerwca 2019

12 czerwca 2019

19 czerwca 2019

12.40 – 13.25

(1 godzina lekcyjna)

Koło języka angielskiego

kl. V

gr. 5

 

Monika Dominiak

3 kwietnia 2019

10 kwietnia 2019

8 maja 2019

15 maja2019

22 maja 2019

29 maja 2019

5 czerwca 2019

12 czerwca 2019

19 czerwca 2019

 

13.30 – 14.15

(1 godzina lekcyjna)

CZWARTEK

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego Klasa IV B

Katarzyna Janeczek

4.04.2019

11.04.2019

25.04.2019

9.05.2019

16.05.2019

23.05.2019

30.05.2019

6.06.2019

13.06.2019

20.06.2019

godz.7.15-8.00

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I-III

Wioletta Grudzka

4 kwietnia 2019r.

11 kwietnia 2019r. 

18 kwietnia 2019r.

25 kwietnia 2019r.

9maja 2019r.

16 maja 2019r.

23 maja 2019r.

30 maja 2019r.

5 czerwca 2019r.

 

12.40-14.20

(2h)

 

12.40-13.25 (1h)

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr.2

Sylwia Smolarz

4.04.2019

11.04.2019

25.04.2019

9.05.2019

16.05.2019

23.05.2019

30.05.2019

6.06.2019

13.06.2019

               

8.00-8.45

 

 

Zajęcia pozalekcyjne z przyrody gr.3

Sylwia Smolarz

 4.04.2019

25.04.2019

9.05.2019

23.05.2019

6.06.2019

13.06.2019

 

14.30-16.00

Indywidualna terapia pedagogiczna dla ucznia klasy III szkoły podstawowej gr. 7.

Paulina Ignasiak

4.04.2019r.

11.04.2019r.

25.04.2019r.

9.05.2019r.

7: 10 – 7:55

(1 godzina lekcyjna)

PIĄTEK

Indywidualna terapia pedagogiczna dla ucznia klasy III szkoły podstawowej gr. 10.

Paulina Ignasiak

 

5.04.2019r.

12.04.2019r.

26.04.2019r.

10.05.2019r.

17.05.2019r.

13:00-13:45

(1 godzina lekcyjna)

Zajęcia wyrównawcze z chemii kl.VII

Małgorzata Sobiela-Woźniak

5.04.2019r

14.30 – 16.45

3godz lekcyjne

Zajęcia logopedyczne gr 2

Małgorzata Sobiela-Woźniak

05 kwietnia 2019

12 kwietnia 2019

26 kwietnia 2019

10 maja 2019

31 maja 2019

07 czerwca 2019

14 czerwca 2019

pozostałe h w roku szkolnym 2019/2029

13.30 – 14.30

 

 

 

 

 

Warsztaty informatyczne kl. IV-VII

 

Andrzej Hampel

5 kwietnia 2019

12 kwietnia 2019

26 kwietnia 2019

10 maja 2019

 17 maja2019

24 maja2019

31 maja2019

7 maja2019

14 maja2019

13.35-14.20

Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą klasy IVb gr.1

Ewa Pietrzykowska

5.04.2019

10.05.2019

17.05.2019

31.05.2019

7.06.2019

14.06.2019

 

13.30-15.30

(2 godziny )

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Klasa VI- VII

 

Katarzyna Janeczek

5.04.2019

12.04.2019

26.04.2019

10.05.2019

17.05.2019

24.05.2019

31.05.2019

7.06.2019

14.06.2019

18.06.2019

godz.7.15 – 8.00

Wsparcie ucznia młodszego kl. I

Martyna Plewa

04.04.2019 r.

11.04.2019 r.

25.04.2019 r.

09.05.2019 r.

 

16.05.2019 r.

23.05.2019 r.

30.05.2019 r.

06.06.2019 r.

13.06.2019 r.

11:45-12:30

(1 godzina lekcyjna)

  

 

 

 

11:45-13:25

(2 godziny lekcyjne)

 

 

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

dla uczniów z klasy IV-VI

Martyna Plewa

 

05.04.2019 r.

12.04.2019 r.

26.04.2019 r.

10.05.2019 r.

17.05.2019 r.

24.05.2019 r.

31.05.2019 r.

07.06.2019 r.

14.06.2019 r

Pozostałe  h zostaną zrealizowane w roku szkolnym 2019/2020

Piątek 13:35-14:20

(1 godzina lekcyjne)