Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Nowoczesna edukacja w Gminie Pątnów”

Kategoria: Projekty Opublikowano: czwartek, 01, grudzień 2016 Administrator

„Nowoczesna edukacja w Gminie Pątnów”
RPLD.11.01.02-10-A007/16-00

Terminarz zajęć:

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Halina Kędzior Zajęcia z uczniami młodszymi kl. IV SP

wtorek 1240-1420

luty – 7,14,21,28

marzec- 7,14,21,28

kwiecień- 4,11,25

maj-9,16,23,30

czerwiec-6
2 Halina Kędzior Zajęcia wyrównawcze kl. VI SP

poniedziałek 14.20-15.05

luty- 6,13,20,27

marzec- 6,13,20,27

kwiecień- 3,10, 24

maj-8,15,22,29

Czerwiec- 5,12,19

Sobota 9.00-12.00

Luty-18

Sobota 8.00-12.30

Marzec -4,11,18,25

Kwiecień-1,8,22,29

Maj-20,27

Czerwiec-3,10,17,24
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Monika Dominiak Koło języka angielskiego

Uczniowie klas I –II Gimnazjum

Piątek 13.25 – 14.10

2. Monika Dominiak Koło języka angielskiego

Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej

Wtorek 11.45 – 12.30

3. Monika Dominiak Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Uczniowie klas IV – V

Szkoły Podstawowej

Czwartek 13.35 -14.20

4.

Monika Dominiak

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Uczniowie klasy VI

Szkoły Podstawowej

Środa 13.35 – 14.20

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Krzysztof Gaik zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I-II gim kl. I-II gim

Środa, 14:30 – 16:00

Daty: 7.12, 21.12, 11.01, 8.02, 22.02 8.03, 22.03, 5.04, 12.04, 26.04, 10.05

  Krzysztof Gaik zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. III gim Kl. III gim

Czwartek,
godziny: 14:30-16:00

Daty: 22.12, 16.03, 23.03, 30.03, 6.04, 13.04, 20.04

godziny14:30-16:45

Daty: 01.12, 8.12, 15.12, 5.01, 12.01, 2.02, 9.02, 16.02,23.02, 9.03

  Krzysztof Gaik koło zainteresowań z matematyki w kl. I-II Gim Kl.I-II gim

Piątek, 14:30 – 16:00

daty: 2.12, 9.12, 16.12, 13.01, 3.02, 10.02, 17.02, 24.02, 3.03, 10.03, 17.03

  Krzysztof Gaik zajęcia komputerowe

Kl. 1gim

Kl.2 gim

Kl.3 gim

Środa, 14:30 – 16:00

daty:14.12, 4.01, 1.02, 15.02, 1.03, 15.03, 29.03, 5.04, 19.04, 17.05, 24.05

Środa, 16:00 – 17:30

daty:14.12, 4.01, 1.02, 15.02, 1.03, 15.03, 29.03, 5.04, 19.04, 17.05, 24.05

Wtorek, 14:30-16:00

daty: 6.12, 13.12, 20.12, 3.01, 10.01, 7.02, 14.02, 21.02, 28.02, 7.03, 14.03, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04, 25.04, 9.05, 16.05, 23.05, 30.05, 6.06, 13.06

  Krzysztof Gaik Dodatkowe zajęcia informatyczne: warsztaty bezpieczeństwa w sieci -

Poniedziałek, data: 23.01,

Godz: 8:00-8:45, 8:50-9:35, 9:40-10:25

Wtorek, data: 24.01,

Godz: 8:00-8:45, 8:50-9:35, 9:40-10:25

Środa, data: 25.01,

Godz: 8:00-8:45, 8:50-9:35, 9:40-10:25

Środa, 14:30 – 16:00

daty: 31.05, 7.06, 14.06

 

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Wioletta Grudzka Zajęcia wyrównawcze z matematyki Klasa IV-V

PAŹDZIERNIK

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

03.10.2016

10.10.2016

17.10.2016

24.10.2016r

LISTOPAD

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

07.11.2016

14.11.2016

21.11.2016

28.11.2016

GRUDZIEŃ

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

05.12.2016

12.12.2016

19.12.2016

STYCZEŃ

02.01.2017

09.01.2017

30.01.2017

LUTY

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

06.02.2017

13.02.2017

20.02.2017

27.02.2017

MARZEC.

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

06.03.2017

13.03.2017

20.03.2017

27.03.2017

KWIECIEŃ

od 13.35-14.20

PONIEDZIAŁEK

03.04.2017

10.04.2017

24.04.2017

MAJ

08.05.2017

15.05.2015

22.05.2017

29.05.2016

05.06.2017

         
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Andrzej Hampel Zajęcia wyrównawcze z matematyki Klasa VI Czwartek, 14:20-15:05
2 Andrzej Hampel Zajęcia pozalekcyjne z matematyki Klasa IV-V Piątek, 13:35-14:20
3 Andrzej Hampel Warsztaty informatyczne Grupa kl. VI

Soboty – 8:00-12:00

8.10, 5.11, 3.12, 7.01, 11.02, 4.03

4 Andrzej Hampel Warsztaty informatyczne Grupa – kl. VI-V 15.10, 19.11, 10.12, 14.01, 18.02, 1103
5 Andrzej Hampel Warsztaty informatyczne Grupa – kl. V-IV 29.10, 26.11, 17.12, 4.02, 25.02, 18.03
Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Katarzyna Janeczek Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego II klasa gimnazjum

18.10.2016 -13.30 -15.00

25.10.2016 -13.30 -15.00

8.11.2016 -13.30 -14.30

15.11.2016 -13.30 -14.30

29.11.2016 – 13.30-14.30

6.12.2016 – 13.30 -14.30

13.12.2016 -13.30 -14.30

20.12.2016 -13.30-14.30

3.01.2017 -13.30 -14.30

10.01.2017– 13.30 -14.30

31.01.2017 – 13.30-14.30

7.02.2016-13.30-14.30

14.02.2017-13.30-14.30

21.02.2017-13.30-14.30

28.02.2017-13.30-14.30

7.03.2017-13.30-14.30

14.03.2017-13.30-14.30

21.03.2017-13.30-14.30

28.03.2017-13.30-14.30

4.04.2017-13.30-14.30

11.04.2017-13.30-14.30

18.04.2017-13.30-14.30

25.04.2017-13.30-14.30

2.05.2017-13.30-14.30

9.05.2017-13.30-14.30

16.05.2017-13.30-14.30

23.05.2017-13.30-14.30

30.05.2017-13.30-14.30

Każdy wtorek

  Katarzyna Janeczek Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego III klasa gimnazjum

21.10.2016-13.30-15.00(piątek)

12.11.2016-11.30-13.00(sobota)

26.11.2016-11.30-13.00(sobota)

3.12.2016-11.30-13.00(sobota)

16.12.2016-11.30-13.00(sobota)

28.12.2016-10.00-13.00 (środa)

14.01.2017-11.30-13.00(sobota)

20.01.2017-10.00-14.00(piątek)

25.01.2017-10.00-14.00 (Środa)

11.02.1017-11.30-13.00(sobota)

18.02.2017-11.30-13.00(sobota)

11.03.2017-11.30-13.00(sobota)

18.03.2017-11.30-13.00(sobota)

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

 

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Aleksandra Klimas Zajęcia pozalekcyjne z przyrody w kl. IV-V SP Uczniowie klas IV i V SP

5.10.2016, środa, 14.25-15.55

12.10.2016, środa, 14.25-15.55

19.10.2016, środa, 14.25-15.55

26.10.2016, środa, 14.25-15.55

2.11.2016, środa, 14.25-15.55

9.11.2016, środa, 14.25-15.55

16.11.2016, środa, 14.25-15.55

23.11.2016, środa, 14.25-15.55

30.11.2016, środa, 14.25-15.55

7.12.2016, środa, 14.25-15.55

14.12.2016, środa, 14.25-15.55

21.12.2016, środa, 14.25-15.55

4.01.2017, środa, 14.25-15.55

11.01.2017, środa, 14.25-15.55

17.01.2017, wtorek, 9.00-12.00

1.02.2017, środa, 14.25-15.55

8.02.2017, środa, 14.25-15.55

15.02.2017, środa, 14.25-15.55

22.02.2017, środa, 14.25-15.55

1.03.2017, środa, 14.25-15.55

8.03.2017, środa, 14.25-15.55

15.03.2017, środa, 14.25-15.55

22.03.2017, środa, 14.25-15.55

29.03.2017, środa, 14.25-15.55

5.04.2017, środa, 14.25-15.55

19.04.2017, środa, 14.25-15.55

26.04.2017, środa, 14.25-15.55

10.05.2017, środa, 14.25-15.55

17.05.2017, środa, 14.25-15.55

24.05.2017, środa, 14.25-15.55

31.05.2017, środa, 14.25-15.55

7.06.2017, środa, 14.25-15.55

1. Aleksandra Klimas Zajęcia pozalekcyjne z przyrody w kl. I-II GIMNAZJUM Uczniowie klas I i II GIMNAZJUM

6.10.2016, czwartek, 14.25-15.55

13.10.2016, czwartek, 14.25-15.55

20.10.2016, czwartek, 14.25-15.55

27.10.2016, czwartek, 14.25-15.55

3.11.2016, czwartek, 14.25-15.55

10.11.2016, czwartek, 14.25-15.55

17.11.2016, czwartek, 14.25-15.55

24.11.2016, czwartek, 14.25-15.55

1.12.2016, czwartek, 14.25-15.55

8.12.2016, czwartek, 14.25-15.55

15.12.2016, czwartek, 14.25-15.55

22.12.2016, czwartek, 14.25-15.55

5.01.2017, czwartek, 14.25-15.55

12.01.2017, czwartek, 14.25-15.55

18.01.2017, środa, 9.00-12.00

2.02.2017, czwartek, 14.25-15.55

9.02.2017, czwartek, 14.25-15.55

16.02.2017, czwartek, 14.25-15.55

23.02.2017, czwartek, 14.25-15.55

2.03.2017, czwartek, 14.25-15.55

9.03.2017, czwartek, 14.25-15.55

16.03.2017, czwartek, 14.25-15.55

23.03.2017, czwartek, 14.25-15.55

30.03.2017, czwartek, 14.25-15.55

6.04.2017, czwartek, 14.25-15.55

27.04.2017, czwartek, 14.25-15.55

4.05.2017, czwartek, 14.25-15.55

11.05.2017, czwartek, 14.25-15.55

18.05.2017, czwartek, 14.25-15.55

25.05.2017, czwartek, 14.25-15.55

1.06.2017, czwartek, 14.25-15.55

8.06.2017, czwartek, 14.25-15.55

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Elżbieta Krzemińska Koło zainteresowań z matematyki Klasy I-III

Czwartek 11.45-12.30

06.10.2016 r.

13.10.2016 r.

20.10.2016 r.

27.10.2016 r.

03.11.2016 r.

10.11.2017 r.

17.11.2017 r.

24.11.2017 r.

01.12.2016 r.

08.12.2016 r.

15.12.2016 r.

22.12.2016 r.

05.01.2017 r.

12.01.2017 r.

02.02.2017 r.

09.02.2017 r.

16.02.2017 r.

23.02.2017 r.

02.03. 2017 r.

09.03.2017 r.

16.03.2017 r.

23.03 2017 r.

30.03.2017 r.

06.04.2017 r.

20.04.2017 r.

27.04.2017 r.

04.05 2017 r.

11.05 2017 r.

18.05.2017 r.

25.05.2017 r.

       

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Ewa Pietrzykowska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego IV-VI

30.11.2016- 7.15-8.00

7.12.2016r.- 7.15-8.00

14.12.2016 -7.15-8.00

21.12.2016- 7.15-8.00

4.01.2017 - 7.15.8.00

11.01.2017- 7.15.8.00

17.01.2017- 19.01.2017-9.00-13.00

2. Ewa Pietrzykowska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego I-II gimnazjum

6.12.2016- 7.15-8.00

13.12.2016- 7.15-8.00

20.12.2016- 7.15.8.00

3.01.2017- 7.15-8.00

10.01.2017- 7.15-8.00

23.01.2017-24.01.2017-9.00-13.00

3. Ewa Pietrzykowska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego III gimnazjum

1.12.2016- 7.15-8.00

5.12.2016- 7.15-8.00

15.12.2016. -7.15-8.00

19.12.2016- 7.15-8.00

22.12.2016- 7.15-8.00

2.01.2017- 7.15-8.00

5.01.2017- 7.15-8.00

9.01.2017- 7.15-8.00

12.01.2017- 7.15-8.00

20.01.2017-9.13.00

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1.

Jolanta Łuczak

Zajęcia komputerowe

Grupa I

Bartosz Cieślak

Patrycja Ciosek

Bartosz Drab

Adam Ignasiak

Amelia Kasprzak

Maja Miarka

Michał Pokrzywiński

Oliwia Sokalska

Grupa II

Kiedos Dorota

Kiedos Emilia

Klara Martyna

Mencfel Sebastian

Mordal Mikołaj

Pychyński Wiktor

Stykała Izabela

Ignasiak Kacper

Grupa III

Dubas Krystian

Kaczmarek Wiktoria

Kowal Maria

Mordal Kacper

Ptak Marek

Ryng Olaf

Ścigała Zuzanna

Tasarz Kacper

w poniedziałki

godz. 11.45 -12.30

od   19.12.16r.

w poniedziałki

godz. 11.45 -12.30

ferie zimowe

23.01.17r. (poniedziałek)

   godz. 9.00-11.30

24.01.17r. (wtorek)

   godz.   9.00-11.30

25.01.17r. (środa)

   godz. 9.00 -11.30

Zajęcia indywidualnej terapii Kl. II

od 20.03.17r.

w poniedziałki

     godz. 11.40 – 12.40

Zajęcia rewalidacyjne kl. I sp

w czwartki

   godz. 12.30 -14.30

Zajęcia rewalidacyjne Kl. II sp

w środy

godz. 13.30 -15.30

Zajęcia rewalidacyjne kl. III sp

w piątki

godz. 12.30-14.30

dodatkowo:

10.02.17r.

14.30-13.30

Zajęcia rewalidacyjne kl. III gim

wtorek - piątek

godz. 7.30 – 8.00

od 06.02.2017r.

poniedziałek - piątek

godz.7.30 - 8.00

Zajęcia z kreatywności

Grupa IV szkoły podstawowej

Terminy :

14 grudnia (środa) w godzinach 13.35-16.00

Ferie:

19 stycznia (czwartek) i 26 stycznia (czwartek) w godzinach 8.30-11.30

Grupa III szkoły podstawowej

Terminy:

17 grudnia(sobota) godziny 9.00-12.30

Ferie:

17 stycznia (wtorek) i 24 stycznia (wtorek) w godzinach 8.30-11.30

Grupa I gimnazjum

Terminy:

17 grudnia(sobota) godziny 9.00-12.30

Ferie:

*17 stycznia (wtorek) w godzinach 8.30-11.30
*24 stycznia (wtorek) w godzinach 8.30-11.30

Grupa II gimnazjum

Terminy:

17 grudnia(sobota) godziny 9.00-12.30

Ferie:

*19 stycznia (czwartek) w godzinach 8.30-11.30
*26 stycznia (czwartek) w godzinach 8.30-11.30

Zajęcia grup I i II szkoły podstawowej będą rozplanowane po feriach.

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Do kogo kierowane są zajęcia

Terminy spotkań

(data, dzień tygodnia, godziny)

1. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy I gimnazjum

Piątek: 12.35-13.35

13.01,3.02,10.02,17.02,24.02,

3.03,10.03,17.03,24.03,31.03,

7.04,21.04,28.04,5.05,12.05,

19.05,26.05,2.06,9.06,16.06

Ferie: 19.01. (9- 12)

26.01.17r. (9-12)

2. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy II gimnazjum

Piątek: 13.35-14.35

13.01,3.02,10.02,17.02,24.02,

3.03,10.03,17.03,24.03,31.03,

7.04,21.04,28.04,5.05,12.05,

19.05,26.05,2.06,9.06,16.06

3. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy I gimnazjum

Wtorek: 12.35-13.35

10.01,31.01,7.02,14.02,

21.02,28.02,7.03,14.03,21.03,28.03

4.04,11.04,18.04,25.04,9.05,16.05,

23.05,30.05,6.06,13.06,20.06

ferie: 25.01.17r. 11.00-14.00

4. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy I gimnazjum

Wtorek: 13.35-14.35

10.01,31.01,7.02,14.02,

21.02,28.02,7.03,14.03,21.03,28.03

4.04,11.04,18.04,25.04,9.05,16.05,

23.05,30.05,6.06,13.06,20.06

5. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy I gimnazjum

Wtorek:14.35-15.35

10.01,31.01,7.02,14.02,

21.02,28.02,7.03,14.03,21.03,28.03

4.04,11.04,18.04,25.04,9.05,16.05,

23.05,30.05,6.06,13.06,20.06

6. Paulina Ignasiak Zajęcia indywidualnej terapii dla uczniów wykazujących niedostosowanie społeczne, trudności w relacji w grupie dla uczniów szkoły podstawowej kl. IV i VI i gimnazjum Uczeń klasy V szkoły podstawowej

Poniedziałek:13.30-14.30

30.01,6.02,13.02,20.02,27.02,6.03,13.03,20.03,27.03,

3.04,10.04,24.04,8.05,15.05,22.05,

29.05,5.06,12.06,19.06

Ferie: 16.01.17r. (9-13)

23.01.2017r. (10.00-13.00)